CaudalieCaudalie markasının cilt bakımı ile ilgili ürünleri alanında uzman ekipler ile birlikte üretimini yapıyor olduğunu bilmekteyiz. Caudalie markası Fransa’nın Bordeaux kentinde Bertrand ile birlikte meydana gelmiş bir marka değerine sahip olması ile bilinmektedir. Bilmenizi isterim ki Caudalie markası ürünlerinin içeriğinde daima anti aging etkisine sahip olan bitkisel değerlere yer vererek cildinizin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlayacak, soğuk kış günlerinde iyi bir sıcaklık elde etmenizi sağlayacak ve anti aging etkiye sahip olan molekülleri özel olarak bileşenleri içerisinde toplayarak Caudalie ürünlerini sizlere sunmaktadır. Caudalie ürünleri Fransa’da yer alan Caudalie laboratuvarlarında sizlere kusursuz bir şekilde ürünler sunmayı amaç edinmiş ve kendi içinde yer alan uzman dermatologlar tarafından ilgili ürünlerin araştırma ve geliştirme çalışmalarını sağlayarak sizlere sunmaktadır.

Hangi tür ürünler Caudalie markası tarafından sunuluyor?

Caudalie markası tarafından insanlara sunulmakta olan ürünler doğrudan cilt bakımına yönelik ürünlerdir. Caudalie markasının sizlere sunuyor olduğu ürün detaylarını ele alacak olursak cilt temizleyiciler ve tonikler, peeling ürünleri ve maskeler, nemlendirici ürünler, toparlayıcı ürünler ve şekillendirici ürünler, leke karşıtı ürünler, kırışıklık karşıtı ürünler, aydınlatıcı yapıya sahip olan veya ışıltı verecek niteliklerde ürünler sunulmaktadır. Bunların yanı sıra güneşin zararlı etkileri olarak bilinmekte olan ultra viyole a ışınların karşı etkili ürünler ve ultra viyole b ışınlarına karşı etkili ürünler, cilt tonunda eşitleyici etkilere sahip olan ürünler, vücut bakım ürünleri ve gece bakımı için etkili bakım kremlerine yer verilmektedir.

Caudalie markası hangi serilere sahip?

Caudalie markası tarafından insanlara sunulmakta olan cilt bakım ürünleri belli başlı seriler halinde sunulmaktadır. Bu serilere göz atacak olursak premier cru, vinexpert, vinoperfect, vinosource, pulpe vitaminée, premiéres vendanges, teint divin, parfüm serileri, divine serisi, soleil divin ve polyphenol C15 serisi olmak üzere 11 farklı kategori altında insanlara bu ürünler sunulmaktadır.

Caudalie markasının en çok tercih edilen ürünlerini bilmek ister misiniz?

Caudalie markası şimdiye kadar dünya genelinde ve Türkiye genelinde milyonlarca ürününü insanlara sunmuştur. Caudalie markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında Caudalie Beauty elixir ilk sırayı almıştır. Devamında ise parfum divin de Caudalie yer almaktadır. Anti wrinkle defanse serum, viexpert firming serum, premier cru the cream, premier cru the eye cream bu ürünleri izlemektedir.

Caudalie markasının en çok satılanını inceliyoruz;

Caudalie markasının ürünleri arasında insanların en çok tercih ettiği ürün Caudalie Beauty Elixir olarak bilinir. Bu üretim ve satış rakamları baz alınarak söylenmektedir. Caudalie markasının bu ürünü Macaristan Kraliçesi Isabelle’nin gençlik iksirinin etkisi altında kalmak isteyen bireyler düşünülerek özel olarak formülize edilmiş olan bir üründür. Caudalie markasının bu ürününün tercih edilmesi ile beraber ince çizgilerin yatıştırılmasında önemli etkiler elde etmek mümkündür. Bu ürünün tercih edilmesi ile beraber gözenekleri sıkıştırıcı etkilerinin yanı sıra cilt tonunda da aydınlatıcı etkilere sahip olması ile bilinmektedir. İçeriğinde insan sağlığına zararlı bir etki oluşturacak değerlere kesinlikle yer verilmemiş olması ile bilinmektedir.

Paraben, fenoksietanol, fitalat, mineral yağ değerleri, sodyum larül sülfat ya da hayvansal bir içeriği kesinlikle bulunmaz. Günün her saatinde de rahat bir şekilde tercih edilebilecek bir ürün olmasından dolayı ve günlük kullanıma uygun olarak sunulmuş olmasından dolayı da tercih sebebi olarak görülmektedir.

Caudalie markasının ürünlerini incelediğinizde Caudalie kullanıcı yorumlarını da beraberinde incelemenizi ve elde edilmiş olan sonuçları görmenizde fayda olacaktır. Caudalie tercih edilmesi ile beraber cildiniz için iyi bir bakım elde etmek mümkün olacaktır.


Editörün Mesajı:

Caudalie hakkında kapsamlı bilgilere buradan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://tr.caudalie.com/ Caudalie hakkında kapsamlı bilgilere buradan ulaşarak, resmi üreticisinden bilgi edinebilirsiniz.


Puanlama:

Caudalie serisine 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.