Saçlar için özel tasarlanmış Vichy Dercos serisi ürünleri ile saç bakımınızı farklı bir boyuta taşıyın!

Her saç tipi için özel geliştirilmiş; saçlar ve saç problemlerine yönelik farklı ürün çeşitliliğine sahip Vichy Dercos Ürünleri saç bakımız için kullanabileceğiniz özel markalar arasındadır. Saçların başlıca problemleri arasında yer alan, ayrıca en büyük sorunlardan biri saç dökülmesidir. Saç dökülmesi sık karşılaşılan bir sorun olmasıyla birlikte uzun vade de saç bakımı ile üstesinden gelinebilir. Saç bakımının önemli bir yere sahip olduğu saç dökülmesiyle ilgili olarak kullanılan ürünler, genetik faktörler, saç yapısı, çevresel etkiler ve düzleştirici ve fön gibi şekillendiriciler saçlar üzerinde etkili olmaktadır. Bu nedenle bakım uygulamalarıyla birlikte saçları korumaya yönelik olarak ısıveren şekillendiriciler ve bu gibi dökülmeye neden olan uygulamalardan uzak durulmalıdır. Saçlar oldukça hassastır. Özenle bakım yapılmalı ve koruma sağlanmalıdır. Düzenli bakım ve koruma ile saçlar daha canlı, gür ve hacimli görünüm kazanabilir ve doğal ışıltısını yeniden yansıtabilir.

Saç Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Günlük bakım ve şekillendirme yaparken kimyasal ve ısıveren uygulamalardan kaçınılması önemlidir.
  • Saçlarda kopmaya neden olan çok sıkı toplamalardan uzak durulmalıdır.
  • Saçların temizliğinde kullandığınız ürünleri seçerken dikkat edilmelidir. Saç tipi ve varsa problemlerinize yönelik şampuan ve kremler ile bakım sağlanmalıdır.
  • Saçlar çok sık yıkanmamalıdır. Yıkama işlemi 2 günde bir yapılabilir. Daha sık yıkamadan kaçınılmalıdır.
  • Saçları yıkadığınız su aşırı kaynar olmamalıdır. Çok sıcak su saçlarda kuruluk, matlık ve yıpranma gibi problemler oluşturabilir. Ilık suyla yıkama sağlanmalıdır.

Saçlarınız için yapacağınız bu gibi önlemler ile saçlarınızın daha canlı ve sağlıklı görünüm elde edebilirsiniz. Vichy Dercos serisinde saç dökülmesine karşı geliştirilmiş Vichy Dercos Densi-Solutions ürünleri saç dökülmesine karşı kullanılabilir. Densi-Solutions serisinde bulunan şampuan, saç maskesi, saç serumu ile saçlarınıza dökülmeye karşı bakım sağlayabilir ve daha dolgun bir görünüm için uygulayabilirsiniz.

Saçlarınız İçin Vichy Dercos

Vichy’ nin yine saçların dökülmesine yönelik olarak Vichy Dercos Energisant serisi de saç dökülmesine karşı savaşabilirsiniz. Yoğun saç dökülmesine karşı çok yönlü bakım sağlamak amacıyla Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 ürünleri kullanılabilir. Tekrar eden ve yeni oluşan dökülmelere karşı bakım sağlamak amacıyla tercih edilen ürün kadın ve erkek olarak iki farklı seçeneğe sahiptir. Kadınlarda ve erkeklerde görülen dökülme problemlerindeki farklılıklara yönelik cinsiyete göre iki farklı seçenek olarak tasarlanmıştır.

Vichy’ nin saç bakım ürünlerinin tümünü kapsayan Dercos serisinde saç dökülmesi dışında kepek problemi, saçlardaki aşırı yağlanma ve saç diplerinde oluşan kuruluk gibi farklı problemlere yönelik ürünlerde bulunur. Saç bakım ürünü seçerken saç tipinize ve varsa saç probleminize yönelik ürün seçimi yapmaya özen gösteriniz. Sağlık, canlı ve hacimli saçlar ile mutlu günler…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir