Babe Yüz Temizleme Jeli yağlı ve sivilce oluşumuna yatkın ciltler için özel olarak geliştirilmiş bir yüz temizleme ürünüdür. Bildiğiniz gibi eşsiz bir bakımın ilk adımı cildinizin temizlenmesi ile başlar. Bu yüzden siz de kendi cilt tipinize uygun temizleyiciyi bulmalı ve cildinizi tüm kirden ve tozdan arındırarak cilt bakımınıza başlamalısınız. Eğer yağlı bir cilde sahipseniz ve sivilce oluşumuna meyilli bir cilt yapınız var ise, işte cilt temizleyicinizi buldunuz demektir. Babe Yüz Temizleme Jeli şuana kadar üretilen ve bu cilt tipine hitap eden en etkili temizlemek jelidir. Çünkü bu ürün, cildinizdeki sebum üretimini kontrol ederek cildinizde oluşan yağ birikimini de kontrol eder. Bu sayede de cildinizde aşırı yağ birikimi olmasına izin vermeyerek cildinizde aşırı yağlanmayı engeller. Bunu dışında bu ürün, gün boyu etkisini korur ve cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı da sağlarken aynı zamanda cilt gözeneklerinizi de gün boyu koruyarak gözeneklerinizin tıkanmasını olabildiğince erteler. Böylece cildiniz çok daha uzun süre nefes alabilir ve böylelikle de gün boyu canlılığını ve tazeliğini de korumuş olur. Bu ürün her şeyden önce cildinizin daha sağlıklı ve daha pürüzsüz görünmesi için üretilmiş bir üründür ve etkisini çabuk gösterdiği için ilk kullanım anınızda cildinize olumlu etki etmeye başlar. Sizde deneyin ve etkisini gözle görülür bir şekilde fark edin.

Babe Yüz Temizleme Jelinin İçerisindeki Etken Maddeler Nelerdir?
Babe Yüz Temizleme Jeli, özellikle yüz bölgesinde kullanılmayı hedeflediği ve yüz bölgesinin de ince bir deriye sahip olması ve kolayca etkilenmesi sebepleriyle daha bir titizlik ile üretilmiştir. Hiçbir alerjik reaksiyona sebep olmayacak şekilde hipoalerjen bir şekilde üretilmiştir.

Ayrıca cildinizi kötü etkileyecek parfüm ve paraben benzeri hiçbir kimyasal bu ürünün içeriğinde kullanılmamıştır. Daha doğal ve bitkisel içerikler kullanılmıştır. Ancak bu ürünün temel bileşeni gliserindir.

Çünkü Babe Yüz Temizleme Jelin amacı cildinizi hem temizlemek hem de aynı zamanda da cilt bakımınızı yaparak cildinizi olası tehlikelere karşı koruyabilmektir. İçerisindeki bir diğer bileşeni ise biotindir. Bu ürünün içerisindeki biotin, Bu ürünün cildinizi derinlemesine temizlerken bir yandan da cilt görünümünüzü düzgünleştirmesi için kullanılabilir. biotin anti bakteriyel bir maddedir ve bu sayede de cildiniz zerindeki bakterileri yok ederek cildinizi bakterilerden arındırır ve yeniden bakteri üretimini engelleyerek cildinize derinlemesine bir temizlik sağlar. Son olarak da bu ürün içerisinde salisilik asit vardır ve salisilik asit etkili bir cilt düzgünleştirici olarak bilinmektedir. Bu ürün içerisinde kullanılan salisilik asit ise diğer bileşenler ile de birleştiğinde etkisinin ikiye katlandığı görülmektedir ve bu sayede güneş yanıkları da dâhil tüm cilt lekelerinize bir bakım sağlamaktadır.

Babe Yüz Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?
Babe Yüz Temizleme Jelini günde iki kez, sabah ve akşam kullanmanız yeterli olacaktır. Göz ile temasından kesinlikle kaçınmanız gerekmektedir. Kullanım safhası oldukça basittir. Önceden ıslatmış olduğunuz yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak Babe Yüz Temizleme Jelini Uygulayın ve yaklaşık olarak bir ya da üç dakika kadar yüzünüze dairesel masaj yapın. Ardından cildinizi bol su ile durulayın. Bu işlemi istediğiniz sıklıkta ve istediğiniz zaman da yapabilirsiniz ama gün içerisinde iki kez kullanmanız da etkili bir bakım almanız için yeterli olacaktır.

Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Akne Sivilce hakkındaki ansiklopedik bilgilere bu sayfadan ulaşarak; bilgi edinebilirsiniz.

http://www.dermobakim.com/babe-stop-akn-arindirici-temizleme-jeli-200ml-purifying-cleansing-gel.html Babe markasına ait yüz temizleme jellerine bu sayfadan ulaşarak; bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.