Phyto color 7 saç boyasıPhyto markası tarafından üretilmekte olan color 7 saç boyası yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda sarı saçlı bireyler tarafından tercih edilmekte olan bir saç boyasıdır. Phyto color 7 saç boyası tercih eden bireyler bitkisel etkiye sahip olan bu üründen iyi bir şekilde yararlanır ve saç boyası amacı ile tercih eder. Phyto color 7 saç boyası tercih eden bireyler yüksek teknolojik özelliklere sahip Phyto laboratuvarlarında yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda hassas bir şekilde saçlarınızın doğal yapısına zarar vermeyecek şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.Phyto color 7 saç boyasının birçok faydası vardır. En temel faydası doğal bir yapıya sahip olmasından dolayı tercih ediliyor olmasıdır.

Phyto color 7 saç boyasını kimler kullanır?

Phyto color 7 saç boyasını sarı saçlara sahip olan bireyler ya da sarı saçlar elde etmek isteyen bireyler tercih etmektedir. Phyto color 7 saç boyası saçlarınızın doğal yapısına zarar vermeden saçlarınız üzerinde besleyici ve bitkisel yapıya sahip olmasından dolayı lifli kısımlarda bile kökten uca kadar besleyici etkilerden yararlanılmasını sağlamaktadır. Phyto color 7 saç boyası tercih edilmesi ile beraber saçlarınızın ultra viyole a ve ultra viyole b ışınlarına karşı iyi bir şekilde korunmasını sağlamak mümkün olacaktır. Saçlar üzerinde doğal bir renk verecek etkilerden yararlanmak mümkün olacaktır. Phyto color 7 saç boyası tercih etmenizle beraber kremsi yapısından dolayı saçlar üzerinde akmadan kullanımını sağlamak mümkün olacaktır.

Biliyor musunuz?

Phyto color 7 saç boyası ile beraber saç üzerinde ağırlaşmayı engelleyecek bir özelliğe sahiptir. Phyto color 7 saç boyası kullanacak olan bireyler bitkisel özlü bir yapıya sahip olan renklendirici etkilerinden yararlanabilmektedir. Phyto color 7 saç boyası deri üzerinde yeniden yapılandırıcı etkilere sahip olması ile beraber saçlara herhangi bir şekilde zarar vermeden etkin sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Phyto color 7 saç boyası ile beraber saçların doğal pigmentleri etkin bir şekilde korumasını sağlamak mümkün olacak ve bitkisel özeler sayesinde de saçlar üzerinde beyaz saçların oluşumunu engellemek mümkün olacaktır. %100 etkili sonuçlar elde etmek bu ürünün kullanımı ile beraber mümkün olacak, hoş kokusu ile beraber sizi rahatsız etmeyecektir. Phyto color 7 saç boyası satın almak isteyen bireylere kesinlikle tavsiye ettiğim ürünlerden biridir. Doğal sonuçlar elde etmek ve canlı bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların mutlaka tercih etmesi gereken doğal bir saç boyasıdır.

Phyto color 7 saç boyası kutu içeriğinde neler var?

  • 1 adet 60 ml değerinde saç boyama için hazırlama losyon içerikli aplikatör vardır.
  • 1 adet 40 ml değerinde krem yapıya sahip saç boyası tüpüne yer verilmiştir.
  • 1 adet 25 ml ağırlığında boyama sonrasında saçlarınız için ren koruyucu bakım ürünü vardır.
  • Bu ürünü nasıl kullanabileceğiniz hakkında detaylı bilgilere yer verilmiş bir kullanma kılavuzu,
  • Bir çift eldiven ile beraber sizlere sunulan bu ürün etkin sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Phyto color 7 saç boyasını nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

İlk olarak aplikatör kullanımı ile beraber tel tel ayırıp hazırlayacağınız karışımı saç diplerinize uygulayınız. Rengin en iyi etkiyi sağlaması için 30-45 dk arasında beklemeniz gerekmektedir. Hazırlanan karışımın istediğiniz tonda olduğuna özen göstermenizde fayda olacaktır.

Kullanım sonucunda ılık su ile saçlarınızı şampuana gerek kalmadan durulayabilirsiniz. Saç boyama işlemlerinden sonra boya maddesi erimiş halde olacağı için endişe etmeden saçlarınızı durulamaya özen gösteriniz. En iyi etkilere ulaşabilmek için kullanım kılavuzundaki detaylı bilgileri inceleyiniz.


Editörün Mesajı:

Phyto color 7 saç boyası hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.


Resmi Üreticisi:

http://www.phyto.com.tr/index.php/kategoriler/sac-boyalari.html Phyto color 7 saç boyası hakkında bilgilere resmi üreticisinden ulaşabilirsiniz.


Puanlama:

Phyto color 7 saç boyası serisine 10 üzerinden 6 puan veriyoruz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir